Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos babánál a szoptatás...

11 hónapos babánál a szoptatás befejeztével milyen tej adható vacsorára?

Figyelt kérdés
A kisfiunk 11 hónapos, és már nemigazán tetszik neki a fürdetés utáni szoptatás lefekvés előtt. Ilyen idős korban már adható cumis üvegbőt üzleti tej, vagy házi tehén tej felforralva?

2014. máj. 11. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A tejjel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Van aki 1 éves kortól, van aki csak 3 éves kortól ajánlja.

Bármelyik verziót fogadod el, elméletileg 11 hónapos csecsemőnek csak tápszert lehet adni.

2014. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nyugodtan adhatod az uzleti tejet is, en is megprobaltam de nekem nem fogadta el. Igy tejitalra tertunk at. Azt is kiprobalhatod.

De ilyenkor mar semmi baja nem lesz a gyerkocnek. :-)

2014. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Nekem már 11 hónapos volt amikor bolti tehén tejet kapott,mert a tápszert már 9 hónapos korától nem itta.Adhatsz már azt is neki,vagy tejitalt is,ha a tehéntejet nem fogadná el.
2014. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rizstej, zabtej, 3-as tápszer, tejital is nyugodt szívvel adható már neki!

Én a tehéntejet még nem erőltetném, de ezt csak én gondolom így.

2014. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!