3hónapos baba mit ihat?

Figyelt kérdés
Reggel este szopizik,napkozben tàpit kap.mondta a doktornő, hogy kinalgassam folyadekkel.ra sem kerdeztem, gondoltam vizzel.viszont utàlja a kisfiam.vettem 4hos kortol adhato hipp almàs teat.ha kevesebbet teszek a vizbe mint az ajanlott mennyiseg ugy adhatom neki?(komenymagos tea csak ront a hasfajasan.vagyis mondhatni mar nem faj a hasa,viszont nem szeretnek komenymagosat adni nehogy megint hasfajas legyen belole).
2014. máj. 12. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Babavizet.
2014. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki mást vízen kívül. Ha szomjas, akkor iszik, ha nem szomjas, akkor nem.
2014. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt adok,de kikopi es fintorog ra.azert gondoltam megkerdezem itt.
2014. máj. 12. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen csak forralt vizet vagy babavizet ihatnak a babák.
2014. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert kellene kulon itatni. A tapszer elegendo folyadek. Ha szomjas lenne, inna. Az en fiam sem szerette a vizet, sosem itta, de mikor nyaron nagy meleg volt, akkor elfogadta, mert szomjas volt. Most mar egy evesen szepsn issza a vizet.
2014. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csecsemőteákat 4 hónapos kortól lehet adni, a tiéd még csak 3 hónapos, így azt nem lehet még neki adni.

És más gyümölcslevet sem, mert azokat is csak 4 hónapos kortól.

Tehát marad a víz. Vagy felforralt, majd elhűlt csapvizet vagy babavizet. Vagy ha még van anyatej, akkor napközben szomjoltó célból ráteszed cicire.

Amúgy meg a vizet az én babám sem volt hajlandó nagyon inni, másfél évesen fogadta csak el úgy, hogy rendesen megitta. 4 hónapos koráig tápszer mellett (nem sokáig volt sajnos tejem) többször kínáltam vízzel, amennyit megivott, megivott, nem volt az olyan sok, utána pedig kapta a csecsemőteát, másfél éves korától pedig alapvető itala a víz, néha kap csak teát vagy gyümölcslevet.

2014. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd megszokja az ízét, kinálgasd nyugodtan a vízzel. Egyik nap csak rákap.
2014. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!