Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Meddig adtatok...

Anyukák! Meddig adtatok babavizet a gyekőceiteknek? Mikortól ihat sima ásványvizet?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Sose adtam neki babavizet, ez csak pénzlehúzás.

1 éves koráig forralt csapvizet ivott.

2013. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi pl a sima szetkiralyi vizet hasznaljuk arra ra van irva h forralas nelkul adhato babaknak. Mivel a csapvizet mi se isszuk igy neki se adnam. Maradunk ennel. Szensavasat amugyse adnek neki. Sokkal olcsobb mint a jana stb. Ajanlani tudom csak. :-)
2013. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom. És hazazi.Ö is ezt kapja. A forralt csapvíz nálunk undorító. Ilyen fehér nyálkák úszkálnak benne. Forralás elött nem látszik. Mi is ásványvizet iszunk. Emiatt kérdeztem mikortól kaphat.
2013. okt. 15. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adtam babavizet, csak sima ásványvizet. A tápszert, tejpépet is azzal készítem. 13,5 hónapos és semmi baja nem volt még az ásványíztől.
2013. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nalunk is ez a helyuet a csap vizzel gusztustalan. Ja am azt elfelejtettem irni h az en lanyom 8 honapos. De nem tervezem nem venni neki ezt a vizet. Ahogy magunktol se sajnalom megvenni igy neki is termeszetes h ezt adjuk. De te most melyik vizre gondolsz h adhatod-e? A bubisra? Kicsit megzavarodtam :-)
2013. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 1 éves kora után csapvizet adtam forralás nélkül.
2013. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bármi másra. Naturaqva nestslé aquarell vagy saját márkás. Mikor mi van.itthon. Mentes természetesen.
2013. okt. 15. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a kicsim és Vivien babavizet veszek a Rossmannban, az teljes áron 99 Ft a másfél liter, ha akciózzák, még olcsóbb is, így nem drágább, mintha jó minőségű (Szentkirályi) ásványvizet vennék. Mi olcsó sajátmárkás ásványvizeket iszunk, legalább egy pár hónapig még nem tervezem azt adni, mert amennyire tudom, nagy a nátriumtartalmuk.
2013. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mellékesen megsúgom a szentkirályi vizet is ugyanilyen áron veszem...
2013. okt. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen most is 99a tescoban a szentkirályi.De meddig ajánlatosak ezek a vizek?
2013. okt. 16. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!