Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert nem akar enni a 16...

Miert nem akar enni a 16 honapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Nagyon sokaig hanyott az darabos kajaktol, ezert puresitettem neki szinte mindent... Aztan mikor mar villaval nyomkodva is megette, nagyon orultem. De meg ugy is csak a folyosabbakat ette meg. Aztan elkezdte enni a kiflit is. Husit. Most ott tartunk, hogy csak a zoldsegleves kell neki, a kasa, meg a tej, mast nem ker, eltolja a kezem, meg sem kostolja, akkor sem ha kezebe adom a kanalat... Sir ha kionti a kajat, ha kajas a keze, pedig ebbol sose csinaltam problemat. Mit tudok vele csinalni, hogy kostoljon meg uj izeket, es hogy egyen mar vegre normalisan? Kezdek elkeseredni...
2014. máj. 20. 13:55
 1/1 gent1111 válasza:

1. A felelős szülői viselkedés ezt a kérdést nem az interneten, hanem az orvosi rendelőben teszi fel.


2. Sok oka lehet, ha nem eszik a gyerek. A rendszertelenség komoly gond lehet az étkezési szokások kialakulásában. Így naponta, és óramű pontosan kell etetni. Mindig ugyanabban az időpontban! Közben se nass, se más rágcsálnivaló! Folyadék - víz, viszont mindig legyen adva! Ha két napig így sem eszik, menj orvoshoz...

2014. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!