Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikor adtatok először...

Ti mikor adtatok először gyermeketeknek jégkrémet/fagyit?

Figyelt kérdés
1 éves kor alatt gondolom csak olyat lehet adni, amiben nincs tojás, tehát marad a jégkrém.

2014. máj. 24. 15:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de úgy tudtam, hogy nyers tojás is van benne, méghozzá kacsatojás, ami szalmonella szempontjából veszélyesebb, mint a tyúktojás. Utána fogok nézni pontosabban.
2014. máj. 25. 10:06
 12/16 anonim ***** válasza:
kacsatojás? sose hallottam ilyet. Szerintem nincs benne nyers tojás egyáltalán.
2014. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kacsatojást nálunk tilos felhasználni közétkeztetésben. És a fagyiban maximum főzőtt állapotban lehet tojás.
2014. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nyári gyerek: egy évesen tölcsér, két évesen kapott először fagyit.

mivel előtte nem evett azt se tudta hogy vn olyan, nem igényelte az izét, hova kell vele rohanni, és főleg minek?

vehetsz majd neki eleget élete során. tök fölösleges rohanni.2 éves koráig édességet sem kapott, kivéve ami a babapiskótában és ilyenekben van de csokit meg cukros innivalót soha.


Meg kell nézni a mai lánykákat, 3 gyerekem van de 10ből9 fiatal lány kétszerakkora mint én. ennyit erről.

2014. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a fagyihoz vagy vizet vagy tejet adnak. és épphogy tejet nem lehetne 1éves kor alatt adni. 13hónapos kislányom a miénkből már kapott egy picike falatot.
2014. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kacsatojást pláne nem használnak fagyiban! A legtöbb helyen ráadásul sajnos csak fagyiport és vizet.
2014. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!