Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15. -en leszunk 6 hosak. Bio,...

15. -en leszunk 6 hosak. Bio, glutenmentes rizsitalt adhatok neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy az a kérdés, hogy egyáltalán ihat-e, vagy hogy anyatej/tápszer helyett kaphatja-e.

1 éves korig szüksége van a babának anyatejre, vagy tápszerre és ezt nem helyettesíti a rizstej. Semmi köze a tejhez, az csak rizslé. Egyébként elvileg kaphat, ha megnézed az összetevőit és nincs benne semmi olyan, amit egy 6 hónapos ne kaphatna. Maga a rizs mehet, de pl. ami nekünk most itthon van, abban van még egy-két más összetevő is. Van benne pl. pórsáfrányolaj, amiről azt se tudom mi a fene. Én biztos nem itatnám meg egy 6 hónapos csecsemővel. A másik dolog pedig az, hogy ha kaphatja is, mi értelme van?

2014. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Neha gondoltam az ebed vagy uzsi utan. Ennyi. Vizet kap, de neha ilyet adnek neki...

Meg nem fordult a fejemben, hogy tapszerrel vagy akarhogy...

Koszonom a valaszokat.

2014. jún. 1. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!