Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Majdnem 11 hónapos kislányomná...

Majdnem 11 hónapos kislányomnál lehetek már "bátrabb" az evésnél?

Figyelt kérdés
a kisfimanál is óvatos voltam egy éves koráig.ő is kivétel nélkül mindent megevett. most a kislányom is.ő a jövő héten 11 hónapos lesz.mindig főzök neki-2-3 alkalomnál többször nem kapott üvegeset,akkor is csak kipróbálásra.mindent gyönyörűen megeszik,de én még nem adtam neki "műizeket"-én magam csinálom a túrókrémet,gyümölcsjoghurtot.érdemes kipróbálnom már a túrórudit,cukros dolgokat,fűszerezést,vajkrémet,gépsonkát..stb?.miről vagyok lemaradva-és mi az ami nem hiányzik?kicsit tanácstalan vagyok
2014. jún. 13. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én óvatos vagyok, de a lányom diktálja az ütemet :D

Mikor lesz 11 hós? Hanyadikán?

2014. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én adok neki mű dolgokat.

Túró Rudi, süti, tejszelet, kekszek, dörmi mackó.

Nagyon finomak a landliebe joghurtok, vagy a cserpes termékek.

Sokat kell hordanom a nagyot fejlesztésekre, s egyszerűbb a hűtőből valamit eltennem, s míg várunk a nagyra, addig megeszi a kicsi.

Én havonta 2x veszek túrót, ha nem krszítemcel aznap, másnap már erjed, harmad nap már büdös, s elő jönnek rajta a sárga foltok, hol ott még egy hétig jónak kéne lennie...

2014. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy a lányom piacon vásárolt gyümi joghurtot és krémtúrót eszik, mű?nem mű? Amíg colát nem iszik meg csokit nem eszik nyugis vagyok :D
2014. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaj,bocsi,nem igy akartam irni a mű dolgokat-csak úgy gondolom,amig én készitem,addig tudom mi van benne.július 21.én született,akkor lesz egy éves,tehát több mint egy hónap.
2014. jún. 13. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben lesz 1 éves! Mi a neve a picidnek?
2014. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Timea
2014. jún. 13. 11:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem módjával, de kísérletezhetsz. Ha nem érzékeny, tejre, tojásra, lisztre, akkor nyugodtan.

A csokit, kólát, csipszet nagyban kerülöm, de a gyümilevek, sima ropik, jöhetnek. A túrókrém mai napig nagy kedvenc.

2014. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Cukrozottat, csokisat, vajkrémfélét, krémtúrót, cbips, dobozos gyümölcslé, dobozos pudingfélét, bolti kekszet, gépsonkát, dörmikismackót stb ilyesmit mi se eszünk, sosem adnék neki, a sós kuki a legrosszabb, amit kap, szerencsére, ha ilyesmivel kínálják más babák, múltkor pld ropi, pomber snack, nem veszi el, úgy néz rá, mintha nem ennivaló lenne.

28 hós

2014. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hú,pedig neked,utolsó már nagy,addig biztos nem tudom elkerüni,mert a tesótól látni fogja.a gépsonka miért is nem??
2014. jún. 13. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:

majdnem egyidősek a lányaink, az enyém júli 25én született :)


kap házi és bolti dolgokat is, gondolok itt üveges bébiételre (hipp főként). sonkát, túrórudit, sőt bármiféle tejterméket még nem kapott, de hamarosan ezek is sorra kerülnek. sós pufit és hipp babakekszet adok neki néha rágcsálni. szerintem a bolti termékek közt is vannak kiemelkedő minőségűek, amelyekben kevés az adalékanyag, ilyeneket nyugodtan adhatsz neki.

2014. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!