Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van valami épkézláb válasz erre?

Van valami épkézláb válasz erre?

Figyelt kérdés

6-7 hós korban javasolják a hozzátáplálást. Mégis egy csomó mindent ugye már lehet adni 4 hós kortól. Akkor mire jó ez?

Két hónap azért sok idő. Akkor ennyiből ami 8 hós kortól adható, eheti már 6 hósan is?

Remélem érthető voltam és köszi!


2014. jún. 13. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál javasolják általában a 6 hós hozzátáplálást, tápszeres babáknál legtöbbször már 4 hótól javasolják. Ezért van 4 hónapos kortól adható is.
2014. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tápos babáknál hamarabb hozzátáplápnak

szoptatott babáknál már ha nem elég a tej akkor meg lehet kezdeni. a WHO ajánlja hogy 6hos koráig szopizzon, de ha igényli a bava akkor lehet

2014. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első kettő jól írja. Ugyanakkor, ha a babának 4 hónaposan kezdjük el a hozzátáplálást, akkor nem, nem eheti 6 hónaposan a 8 hónaposnak való ételt. Pl. karfiolt nem ehet 6 hónaposan, ugyanúgy8-9 hónaposan eheti leghamarabb.
2014. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Szoptatott babák mindent megkapnak a tejből, ami 6 hónapos korukig totál elég nekik. (persze van olyan, hogy nem elég jó minőségű a tej) Külön itatást sem javasolnak, mert a tej nem csak az éhséget a szomját is csillapítja.

Ettől függetlenül én pl adtam a lányomnak cumisüvegből vizet, ha szomjas volt. Ökörségnek tartom fél percenként mellre tenni a gyereket.

2014. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!