Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van erre épkézláb válaszotok?

Van erre épkézláb válaszotok?

Figyelt kérdés
Az éjszakai égbolton nagyon sokadjára látok egyrészt magasan szép sebességgel mozgó kis pontnak látszó narancssárga vagy fehér objektumokat, vagy másik változatban jóval alacsonyabban nagy fehér fényes változatban. Hangja semmi nincs semmi motorhang stb, villogó fényei mint helikopternél repcsinél semmi. Ha lejjebb jön akkor is 1 idő múltán negyed másodperc alatt elsuhan felfele majd 1 kis pontnak látszik és eltűnik. Még hozzá tenném, hogy amikor nagyon magasan közlekedik és 1 pontnak látszik, ha lézerrel oda világítok 2 másodperc elejéig akkor reagál úgy, hogy a pontot körbe kezdi venni 1 fehéren felragyogó fény és kb pingpong labda nagyságú lesz majd el leapad és újra 1 pont és közben halad tovább. A jelenség elég sokszor feltűnik x időjárási jellemzők mellett. Én sejtem, hogy mi, de a ti véleményeitekre vagyok kíváncsi. Kérek mindenkit, hogy ne nézzen hülyének mert nem a 2 éves kis Pistike vagyok aki ide hantázik. Épp kézláb válaszokat várok. Elvetem a repülő, műhold, luftballon, gömbvillám, és mozgó bolygó válaszokat, mivel reagál és halad 1 1 pályán x irányba.

#csillag #UFO #jelenség #Éjszaki égbolt
2013. jún. 16. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem,hogy azonosítatlan repülő tárgyakat láttál.
2013. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ennyit? Hozzá teszem kb fél órája repült el egy a háztól előre fent. Amikor meg akartam nézni a keresőn át akkor elhúzott felfele. Kezdjek félni, hogy ennyi itt repked? Valaki aki benne van a dolgokban igazán írhatna pár sort.
2013. jún. 16. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem kell félned....Ezek a dolgok mára már mondhatni általánosak.
2013. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát ne is foglalkozzak vele, semmi különösebb nincs abban, ha valami nem itteni lény valami űrhajóval repked. Nézegessem meg fényképezzem videózzam. Azért én arra lennék kíváncsi és azért is írtam ki a kérdést a nagy nyilvánosság felé, hogy mégis mibe mehet el ez a dolog. Repked jobbra balra alacsonyabban is. Aztán a végén elvisznek vagy mi? Jó lenne tudni, hogy mi miért van.
2013. jún. 17. 16:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak elvinni istenem XD Ettől félni,annyi jobb dolog van mint hogy ezen rágódjál..
2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem félek, más részről nem vagyok 4 fal közötti :) Csak várnák 1 olyan embert errefelé aki foglalkozik a Tmával és tud valami okosságot mondani. Én is két lábon álló normális ember vagyok mint mindenki más. Éppen ezért zökkentett ki ez a jó pár esemény az életemből, mivel a kormány nem foglal állást a dolgokkal kapcsolatban. Azt sem tudni, hogy pontosan mit lát az ember. Kísérleti hajtóműves katonai valamit vagy tényleg annyira 2013 van, hogy itt vannak az űrlények a sci-fi filmjeinkből. Jó lenne válaszokat kapni, hogy hogyan is álljak ezekhez a dolgokhoz. A strucc elmélet az nem jön be, hogy dugjam homokba a fejem és ne foglalkozzak vele.
2013. jún. 17. 20:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy többet nem fog megtudni az átlag polgár,csak találgatni tudunk,ami azért nem elégíti ki a kíváncsiságot.De hát ez van.
2013. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na igen. Mindenki tagad és mindenki meghülyült ha ilyet lát. Ez az elfedés megy már 73 éve. Csak amikor a repcsivel szembe ment és a repülő kerülte ki azért az érdekes volt. Fel kellett volna venni, de csak most jutok kamerához, amivel tudok majd 1 2 felvételt csinálni magamnak.
2013. jún. 19. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lesz felvételed,feltehetnéd,ha gondolod :)
2013. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha lesz akkor ugyan ezen a néven youtube-on fent lesz. Ezen a néven ott van profilom. Elvileg a kamera 1 hét és itt van. Tehát hónapon belül lesz fent videó.
2013. jún. 19. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!