Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 honaposan mekkora mennyisegu...

6 honaposan mekkora mennyisegu etellel lehet kivaltani egy etkezest?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem a hozzataplalast. Nagyon izlik neki minden es nagy etvagya van, szepen eszik. Tizoraira fel uvegnek megfelelo gyumolcsot es kekeszet kap + szopi, ebedre fel uveg fozelek + szopi, uzsonnara szinten fel uveg gyumolcs + szopi, vacsira pedig 4 kanal tejpep + vegtelenitett szopi, akkor altalaban ket cicit is ker. Normalis ebben a korban egy egesz uveg etel neki? Mert siman megenne..
2014. jún. 14. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mekkora üveg? Az én babám elég hamar feltornázta az adagját 180-200ml főzelékre,szóval kevés is volt neki pl az Univer,ami 160g-os. Mondjuk én inkább főzök neki itthon. De ez szerintem változó,mint ahogy felnőttként is más-más az étvágyunk.
2014. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bebi eteles uvegre gondolok. Azt hittem a nagyok mind egyformak. Az is kulonbozo? :) mennyi idos volt mikor mar megevett ennyiket?
2014. jún. 14. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Amikor már nem csak kóstolt egy ízt, akkor 150-200 grammot megevett egy étkezésre. 6 hónapos korában már inkább 200-250 grammot. Ennek ellenére is a minimumot hízta mindig csak, pedig 2,5 hónapos kora óta csak tápszert kap.
2014. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a babám, ő is simán megeszik egy étkezésre 200 g körüli (egyszer lemértem, de én csinálom neki, nem tudom, mekkora az üveg :) ) főzeléket


6 hónapos korától eszik mást is az anyatejen kívül.

2014. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :) igen, enis sajat keszitesut adok neki, igazabol le sem mertem. De siman megenne 200g -ot. Akkor hamarosan kiprobalom. Koszi!
2014. jún. 14. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán megeszik egy egész üveggel egy ilyen idős baba. Az enyém is jó étvággyal evett az elejétől kezdve, két hét alatt váltottunk ki egy étkezést. Most 7 hónapos, tízóraira és ebédre már csak eszik, uzsira most kezd el megfelelő mennyiségeket enni, így már csak reggel és este van szopi.
2014. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 6-7 hós kora között evett ennyiket,most 9 hós lesz,már 230-250 g körül eszik. Üvegesből pl. a babylove-ban van 220g-os,ami nagyjából elég neki,de ritkán veszek,csak ha valahova megyünk.
2014. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!