Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kakaot lehet bele keverni...

Kakaot lehet bele keverni tapszerbe 10 honapos babanak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szoktasd ilyen hülyeségre. Egyrészt egészségtelen,nem picinek való, másrészt roncsolja a fogakat. Ha nem akarja meginni akkor vegyél neki másféle, akár ízesített tápszert.
2014. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bele, de minek? Nekem eszembe se jutott ilyesmi!
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam a fiamnak kakaót adni, de már nem emlékszem mikortól. Semmi baja nem lesz tőle, nyugodtan beleteheted.
2014. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, ráadásul allergizálhat is ilyen pici korban. Remélhetőleg neked is csak azért jutott eszedbe, mert nem fogadja el simán. Ugye? Vegyél banános ízűt, azt sokan szeretik, a válogatósabbak is.
2014. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, de minek kell tömény cukrot tömni a gyerekbe és már most roncsolni az egészségét?
2014. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megeszik mindent.csak gondoltam kiprobalhatnank mar a kakaot is.tejet nem akarok meg adni neki.ezert gondoltam tapszerbe.
2014. jún. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!