Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik tejpéppel kezdték a...

Akik tejpéppel kezdték a hozzátáplálást, melyik fajtával?

Figyelt kérdés

4hos a babam.1honapja csak tapszeres.

3napja kap almat.tetszik neki.most olvasom h jobb tejpeppel kezdeni.teljesen belezavarodtam.egy izt 3-4 napig v 1hetig kell adni?es mi a kovetkezo?a barack?vedono azt mondta.de nekem az olyan hascsikarosnak tunik...


2014. jún. 25. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Védőnőd jól mondta, nyugodtan adj neki barackot. Én egyébként gyümölcsök levével kezdtem. Én nem adnék még tejpépet, az inkább csak édesség. A gyümölcsök után próbálkozz zöldségpürékkel, pl. sárgarépa, sütőtök, cukkini.

A tejpéppel ráérsz, az én lányom pl. nem is ette meg, nem is probléma, ha egyáltalán nem kap, tele van cukorral. Fiam viszont imádta:) Neki mindig az uzsija volt. 5 hónapod kor előtt nem adnám a tejpépet.

2014. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha mégis adsz neki, akkor vaníliásat szerintem, Milupát vagy Milumilt, Hippet.
2014. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.milumil vaniliasat vettem de nem adtam neki.plane h hasfajos volt es HA-s tapit kap.es akkor mikortol adjam a barackot.marmint egy izt meddig kell adni?tenyleg mindenki mast mondd,de elso babam es nem akarok elrontani semmit.:-)
2014. jún. 25. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta, hogy mindenütt mást ajánlanak a hozzátáplálásnál, Magyarországon a gyümölcsökkel szokás kezdeni, tőlünk nyugatabbra tejpépekkel indítanak, nagyon nem tudsz hibázni, ne aggódj.

Viszont a tejpépre nekem is azt mondta, hogy az inkább "babatuning", kis súlyú babák hízlalására szokták ajánlani, tele van cukorral, inkább hanyagold, max desszert legyen.

Nekem alma, barack, meggy, szilva, ezeket mondta első gyümiknek (de mi még nem táplálunk hozzá, szintén 4 hós, de csak anyatejes).

2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor hanyagolom a tejpepet mert nem mondhato sovanynak...8kg:-)
2014. jún. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!