Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi legyen a következő étel?

Mi legyen a következő étel?

Figyelt kérdés
4honapos a babam.kapott mar almat,barackot.mi legyen a kovetkezo iz?vagy maradjon ez a ketto egyenlore?
2014. jún. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maradhat akár ez a kettő is egyelőre. Répa, meggy szokott még lenni az első ízek között, esetleg cékla.
2014. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatod neki egyben! Gesztenye,meggy,sütőtök,sárgarépa,krumpli,cékla. Ezekből válogass és vezesd be. Én a krumplival és a répával folytattam. Ha megeszi ezt a 2 zöldséget,keverheted a krumplit céklával. De adhatod is magában a céklát de keverheted almával is :) 10hónapos fia anyukája
2014. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A meggyet általában nem szeretik a babák mert savanyú, a másik hogy passzírozni kell! Sütőtök éppen nincs friss de beszerezhető üvegesben pl. Hipp ,kecskeméti! Van sütőtök-krumpli kész étel is. 2.voltam
2014. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zöldséggel próbálkoznék. Répa és sütőtök krumplival. A Kecskemétinek és a Hippnek is van gabonás étele 4 hós kortól, ami szerintem fontos a glutén korai bevezetése miatt: banán-alma kétszersülttel, alma-őszibarack teljes kiörlésű rizzsel, bár ez utóbbi gluténmentes.

Sárgabarackot is ehet, ha csak őszit adtál eddig neki.

Illetve a tökfélék közül cukkinit is ehet, a mediterrán országokban ez az első zöldség, amit adnak a babáknak:)

2014. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!