Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan keveritek a tejpépeket?...

Hogyan keveritek a tejpépeket? Azt is fokozatosan kell adni a babának?

Figyelt kérdés

Vettem Rossmann-os sajátmárkás vaníliásat ott 135 ml vizhez ir 4,5-5 kanálnyi adagot .Nekem még a felét se eszi meg mert sok neki ez az adag és igy tiszta pénzkidobás.

Kaptam barátnőmtől dm-es biot annal meg nem is irja hogy kell adni simán csak a gyümölcsös verziót.


2014. júl. 1. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A tejpép nem olyan mint a tápszer, nem kell olyan szigorúan venni az adagolást. Nyugodtan csinálj kevesebbet, én 40 ml vízel kezdtem ;) Annyi port tegyél bele, amitől nektek megfelelő állagú lesz, van aki hígabbat szeret van aki sűrűbbet.
2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mendez ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos, most próbálkozunk mi is a tejpépekkel. Nekem is az a tapasztalatom, hogy a dobozra írt adagolás sok, én 2-3 púpos babakanálnyit szoktam adni kb 50 ml vízzel, azt megeszi. Pár napja kavarok bele gyümölcsöt is. Az adagot addig nem is fogom növelni, amíg nem látom úgy, hogy még kéri.
2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!