Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, baj, ha nem...

Terhes vagyok, baj, ha nem tudom egyszerre letenni a cigit, csak fokozatosan?

Figyelt kérdés
1 hete tudom,hogy terhes vagyok,csökkentettem az adagomat,fél-1 szálra.A normál adagom terhesség előtt olyan max.10 szál volt.Ti is fokozatosan tettétek le?
2014. ápr. 14. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél-1 szál akkor azt már le is tudod tenni. Egyébként vagy egyszerre, vagy sehogy, fokozatosan általában nem megy. Hagyd el azt az 1et is.
2014. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A védőnőmet is kérdeztem,ő azt mondta,hogy az a legjobb,ha azonnal leteszem,de ha csak fokozatosan teszem le,az is jobb,mintha vég szívnám.

Nektek mit mondott erről a védőnő?

2014. ápr. 14. 11:29
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek megy a zöld,aki elmondja a véleményét,tapasztalatait.:)
2014. ápr. 14. 11:30
 4/14 A kérdező kommentje:

De inkább azoknak a véleménye érdekel,akik átmentek ezen,dohányos kismamáké,hogy ők hogy tudták letenni...

Nem a nemdohányos nem terhesek véleménye érdekel!:)

Ja,és még az érdekelne nagyon,hogy ti,kismamák mennyire csökkentettétek a ház körüli dolgokat terhesen,persze,nem az elején.:)

Nem mosogatásra gondolok,hanem kapálásra,fűnyírásra,ilyenekre.:)

Mert a füvet itthon én szoktam nyírni,meg mindent én csinálok,hisz a párom maszekol,reggel 6-tól este 6-ig dolgozik minden nap,az ilyen munkák rám maradnak.:)

2014. ápr. 14. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia. Én 6+4 hetesen tudtam meg, hogy babám lesz. Azt tudni kell, hogy előtte napi 2!! dobozzal szívtam minimum. Én sem raktam le egyből, hanem kb. 2 hétig még napi 3-4 szálat elszívtam. Aztán irtózatos bűntudatom lett és egyik napról a másikra azokat is elhagytam. A dokim azt mondta, hogy embrionális korban és még nincsenek ilyen károsabb dolgok hatással a picire, tehát 8 hétig. De aki csak tudja, tegye le minél előbb, én azt mondom.

Ha én képes voltam rá napi 2 doboz után, akkor Te is az leszel, hidd el!:)

2014. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Dohányoztam én rögtön letettem, de te máris többet tettél mint sok dohányos! Igyekezz gyorsan megszabadulni attól az egy száltól is. Igyál sok(!!!!) vizet, az segít leküzdeni a cigi utáni vágyat! Fűnyírást én nem csinálom, mivel 2000 négyzetméteren kéne nyírni :), így azt én kihagyom. Kapálás, megoldom, de csak szépen lassan, nem kell mindent egyszerre megcsinálni. A párom igyekszik, hogy ne kelljen megerőltetnem magamat, de egy kis ilyen jellegű mozgás jól esik nekem is (de csak annyi, ami nem kellemetlen!)főleg,hogy irodai munkát végzek, ill. végeztem, mert nemrég táppénzre kerültem.

32hkm

2014. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igyekszek,köszönöm!
2014. ápr. 14. 11:50
 8/14 A kérdező kommentje:

2.válaszadó,köszönöm a véleményedet,a házkörüli munkára csak azért tértem ki,mert sok kismama,amint megtudja,hogy terhes,az "lebénul".:)

Tehát,akkor az ilyenekkel sincs baj,csak lassabban,kényelmesebben.:)Köszönöm,és grat a babához,már nincs sok időd vissza.:)

Amúgy én még a szülés miatt stresszelek nagyon,mert tudom,hogy nem piskóta,de félek nagyon a fájdalomtól,igaz,talán nem fogok belehalni.:)Te nem félsz?

2014. ápr. 14. 11:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En a pozitiv teszt utan nem gyujtottam ra.Soha nem tudnek tukorbe nezni,ha valami baja lenne a babamnak.

Meg most is rossz es hianyzik a cigi,pedig mar november eleje ota nem gyujtottam ra.

Ha kibirod a napot fel-1 szal cigivel,akkor kibirod nelkule is.En is kb fel dobozzal szivtam naponta.

2014. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
+ teszt után nem hittem volna, hogy tényleg sikerült sok idő után, kimentem, elszívtam 2 szál cigit, hívtam az orvosomat, láttam a monitoron, hallottam a pulzálást, és még a rendelőben kidobtam a cigit az öngyújtó kíséretében. Minden fejben dől el, ha nem koncentrálsz a cigire, akkor nem is leszel ideges. Pedig előtte nekem napi 1 doboz simán elment, a reggeli kv-hoz 2, ebéd után 2, vacsi után 2, plusz a köztes időpontok.
2014. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!