Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mik a tapasztalatok a tejpépek...

Mendez kérdése:

Mik a tapasztalatok a tejpépekkel?

Figyelt kérdés

6 hónapos a kislányom, elkezdtünk tejpépet enni. 3 félét próbáltunk eddig. 1. Milumil Sinemil, amit a gyerekorvos írt fel, 2. Milupa vaniliás, 3. Rossmann saját márka.

Szereti mindhármat. A védőnő szerint ne használjunk mást, csak a Milumilt, mert a többi tej alapú, és a tej még nem javasolt. Nektek volt negatív tapasztalat tej alapú tejpéppel?


2014. júl. 5. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem receptre soha, kipróbáltam többfélét, és amit láttam h a gyerek a legszívesebben eszi azt vettem. Nála a nestlé-s jött be. azt kapta mindig. Add azt a babádnak ami a legszívesebben eszik. Ha nincs semmi gond a babádnak tőle akkor miért ne adhatnád. A lányom a sima milupa tápszert itta mindig is, az is tejalapú. 17 hónapos, semmi baja nem lett. Ha nem jellemző az allergia akkor felesleges megvonni tőle. APránként szoktatni kell, nem 2 évesen rázúdítani mindent. Nagyon nem értek egyet az ilyen hozzáállással.
2014. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam Milumil tápszert ivott, és hol Milumil, hogy Milupa tejpépet vettem neki. Az is tejalapú.

Hogy lehet egy védőnő ennyire buta?

Szerinte egy 4 hónapos kortól javasolt tejpép olyan dolgokat tartalmaz, amit 1 éves kor után javasolnak?

Szigorúan ellenőrzik ezek gyártását, és a babáknak készül hidd el!

És a tápszer is tejalapú!


Nyugodtan add neki, amelyiket szereti, és amelyik korban neki való!

2014. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!