Szedett valaki közületek Mastodynon cseppet prolaktinra? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én csak ma kezdtem el, de az éhségérzet elviselhetetlen. Nem akarok én egész nap enni. De hiába is eszek, olyan mintha nem ettem volna semmit. Korábban bromocriptint szedtem, én ágáltam ellene, mert hogy ritkult a hajam stb. én nyavalyogtam az orvosnak, hogy az nem jó, de már most ott tartok, hogy lehet mégis csak jobb volna a bromó? Így nem tudja az ember végezni a munkáját sem, hogy folyamatosan éhes, és attól is félek, hogy ártani fog a gyomromnak.
2014. júl. 3. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a cseppektől még magasabb lett a prolaktinom, a bromo levitte normál tartományba
2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én nem voltam tőle éhes. Éhgyomorra kell enni, kb fél órával evés előtt, nem fémkanállal. Hány cseppet javasolt a dokid?

A prolaktinom csak enyhén volt emelkedett, épp csak a felső határ közelében, de még alatta. A menses előtti barnázásomat megszüntette. De komolyabb prolaktin problémára szerintem kevés.

2014. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
30 cseppet reggel és este, de nem kanállal, hanem vízbe csepegtetve. OK. Még megpróbálkozom vele, úgyis csak Hétfőn tudok konzultálni a dokimmal. Hátha megszokom, vagy más is közre játszott, hogy savas volt a gyomrom.
2014. júl. 4. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!