Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos, de öklendezik, ha...

8 hónapos, de öklendezik, ha csak egy pici darabka is van az ételében. Hogy lesz így darabos étkezés? Mi a taktika?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktál a kezébe adni rágcsálnivalókat? Kiflicsücsök, babakeksz, babapiskóta bármi, amit te jónak látsz?
2014. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell erőltetni, mi baja lesz ha csak 1,5 évesen eszik darabosat!? Semmi!

Tűröm old le rendesen, majd megeszi 1-2-5 hónap múlva.

Inkàbb mint hogy megfulladjon!

2014. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nalam mind2 lanyom ezt csinalta. Egy eves koruk utan javult a helyzet folyamatosan. En minden nap probalkoztam vmi darabossal, de ha nem ment akkor sem estunk ketsegbe:)
2014. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem tud darabosat enni, mert még kicsi hozzá. A taktika pedig a türelem. Próbálgassátok és egyszer rá fog kapni.
2014. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer régen én is feltettem egy ilyen kérdést.. Azt a választ koaptam hogy majd 11 hónaposan megeszi a darabosat, nem kell eröltetni. És tényleg, mihelyt 11 hónapos lett, megette :)
2014. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Ahogy az előttem is írták, majd az idő megoldja.
2014. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiammal is ez volt a helyzet, az ismerős gyerekek már bőven ették a gyümölcsöt, babapiskótát saját kézből mi meg még mindig pépeztünk. A védőnőm is azt mondta, hogy legyek türelmes, nem minden baba áll át olyan gyorsan. 11 hónapos volt amikor kivette az apja kezéből a banánt és elkezdte majszolni. Onnantól már ment minden darabos. Szóval csak türelem és ne erőltess semmit mert akkor csak megutáltatod vele az étkezéseket! :-)
2014. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!