Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 9 hónapos baba miket ehet (...

A 9 hónapos baba miket ehet ( főzelék, gyümölcs)? Darabos ételek a gyümölcsöknél mik lehetnek? Vacsora vagy a reggeli étkezést kell kiváltani?

Figyelt kérdés

9 hónapos kislányom sajnos eddig üveges ételeket evett csak,de nemrégen próbálkozom,h keverem a házi koszttal.

Üveges+ főtt rizs, krumplikocka vagy villával tört, durum tészta darabok. A gyümölcsökhöz eddig piskóta és keksz reszeléket és rizspor kevertem. Sinlac-ot ésTejpépet is eszik.

Reggel tápszert kap. 10ó gyümi, ebéd főzelék husival és darabos, uzsi tejpép, vagy gyümi, vacsi tápszer.

néha kap kiflit,bulátát, kukorica pufit vagy piskótát a kezébe de nagy darabokat rág így nem merem adni neki,mert fuldoklik. :/ Köszönöm a válaszokat.



#kiváltás #darabos étel #mit ehet a baba #vacsora vagy reggeli
2014. júl. 7. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod. A reggeli és esti tápszert nem kell még kiváltani, a fiam most, 2 évesen hagyta csak el az esti tejitalt (természetesen ő már régen rendesen vacsorázik), de a reggeli kakaó még kell.
2014. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia

és mit vacsorázik kedves válaszoló :) ?

olvastam,h lehet neki vajas kenyér kockákat adni!

De mivel még nem ült fel magától így nem tudom,h lehet-e neki adni ilyet. Etetőszékbe ül de kicsit döntve. elég husis a kis lánykám és az uzsi és az esti tápszer között gondoltam,h kap valamit,csak nem tudom,h én csipegessem a szájába vagy tegyem elé kistányérba(persze felügyelettel!)? és utána fürdés és este tápszer?

Köszi

2014. júl. 7. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nyugodtan adj neki kis katonákat )próbáld meg elé tenni, ha nem érdekli így, akkor adogasd neki te), bár azt hozzáteszem, hogy az én fiam nagy gyerek, de 9 hónaposan nem vacsorázott még külön, volt az uzsonna és a tápszer fekvés előtt. 1. vagyok
2014. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!