Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem lesz belőle gond, ha a...

Nem lesz belőle gond, ha a babám naponta 3-5 db. banánt megeszik?

Figyelt kérdés
Szorulása nincs, a cukortartalom miatt kérdem. 8 hónapos, és imádja, sajnos sok főzeléket is ezzel kell ízesítenem, mert nem fogadja el máshogy a kezdetek óta (krumplit pl. szó szerint rám hányja).
2014. júl. 19. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adnék neki annyit.
2014. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, ennyit még felnőttnek sem ajánlanak. Én nem adnék neki ennyit.
2014. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb úton haladsz afelé, hogy a fejedre nőjjön a gyerek... banánt a főzelékbe? Csak mert a kisfelség így óhajtja, Hajrá.
2014. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem adok ennyit. Képes megenni egyszerre hármat uzsonnára, plusz mellé egy marék húst. Nem szeretném, ha fejemre nőne, igazad van, de a másik két gyerekem mindent megevett, ő sajnos nem. :(
2014. júl. 19. 21:22
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Jézus cukorbeteg lesz a gyerek ha így folytatod... 3 banánba annyi szénhidrát van hogy csak na.... Nem adnék neki max csak felet... főzelékb fúj már ilyet sem hallottam.... érdekes íze lehet....
2014. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
A főzeléket nem krumplival kell sűríteni, hanem habarással vagy rántással. A banánt egy uzsonnára, de nem ötöt.
2014. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Azért nem eszik meg mindent, mint a testvérei, mert engeded válogatni.

Egye azt, amit ebédre kap a többiekkel együtt. Ha nem kell, akkor nem kap mást, és estig nincs semmi kaja.

Leszokik a válogatásról, ha valóban éhes lesz.

2014. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
De hülyeséget mondtál utólso de komolyan jobb és egészségesebb a burgonyával való sűrités mit a rántás és ha habarás.... A legjobb ha az ételet a saját alapanyagával van sűritjük!!!Szakács vagyok szóval értek hozzá...
2014. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
-van 6os válaszadonak szólt..
2014. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször is, hogy a köpködés miatt abbahagytam az etetést, és akkor adtam, amikor már tényleg üvöltött. Evett, amíg el nem telt, minden kanál után öklendezve, végül kihányta az egészet. Ezt sokszor eljátszottuk. Az édesebb főzelékeket eszi (sütőtök, paradicsomos krumpli) és a gyümölcsöket, de ami nem édes, azt utálja. Kivagyok már emiatt, főzőcskézek szorgosan, próbálom a bolti babakajákat is, de eddig eredménytelen. :(
2014. júl. 19. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!