Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vitamint ti hány hetes korig...

Vitamint ti hány hetes korig szedtétek ma vagyok 30 hetes és azon gondolkodtam hogy most már csak 2-3 naponta szedem! Gond lehet belőle, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan csökkentheted, elég 2 naponta szedni. Én a végére már abba is hagytam, mert visszatért tőle a rosszullét, kísérletezgetni a többivel meg már nem volt energiám, így is volt épp elég bajom. Semmi baja nem lett a babának, makk egészséges.
2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én végig szedtem terhesség alatt is,és szoptatás alatt is. Műtét után,amúgy is gyenge voltam,étvágy semmi,valami vitaminnak be kellett jutnia valamilyen formában.Nekünk bevált.
2014. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
A lányokkal (őszi babák voltak) a 20. héttől egyáltalán nem szedtem (szép nagyok és egészségesek lettek) Most mivel főként télen vagyok terhes (májusban fogok szülni) a 20. héttől 2 naponta szedem.
2014. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt végig két naponta szedtem,kivéve az 1. trimesztert (minden nap). Szoptatási időszak alatt is szintén 2 naponta.
2014. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor 2 naponta szedem majd jelzem a dokinak is legfeljebb! :)
2014. jan. 9. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Végig szedtem minden nap és a szoptatás alatt is, bár az nem sokáig tartott.
2014. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a 12 hétig mondták hogy naponta szedjem és utána azt mondták, elég két naponta. Igaz előtte megkérdezte a doki mit szedek, lehet hogy ettől is függ. (én elevitet szedek)
2014. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Télen nem árt,ha szedsz vitamint!Sőt!Én is a 31. héten vagyok,és olyat szedek,amiből napi 2-t kéne,de én csak egyet veszek be,így felezem az adagot,és mégis minden nap szedek vitamint :)

Plusz mellé még ezt-azt beveszek (+ C vitamin,vasat is muszáj sajnos,stb...)

2014. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12. hétig, de én nyáron voltam állapotos, volt sok házi gyümölcs és zöldség. Dokim is azt javasolta. Annyit tett hozzá, hogy a téli kismamáknak szokta ajánlani, hogy szedjenek tovább vitamint.

Jó baba várást :)

2014. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!