Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond, ha nem mindennap veszem...

Gond, ha nem mindennap veszem be a terhesvitamint? 22 hetes vagyok és Femibiont szedek. Általában két naponta szoktam. Eszem mindennap gyümölcsöt, ha többet akkor aznap nem veszem be a vitamint.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, heti 2-4 szem elég bőven, főleg ha a táplálkozásra is oda figyelsz. Van aki egyáltalán nem szed vitamint és még is makk egészséges babája születik. Ez nem antibiotikum amit órára pontosan kell szedni, csak vitamin, hogy a szervezeted kicsit könnyebben viselje a terhességet.
2013. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem szedtem, az orvosom nem támogatta, mi sem. 32 hetesen 2,3 kilós a gyerkőc és gyönyörűen fejlődik. Ami igazán fontos a terhesvitaminból: vas, kalcium és a magnézium. Ezekből viszont nincs elég a terhesvitaminokban - szedsz ezekből extrán?
2013. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem egy szemet sem lányom közel 4 kilóval született azóta sincs semmi baja :)
2013. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is femibiont szedek és én is 2 naponta.
2013. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég heti 2-3 szem, nekem iszonyat fejfájásom van tőle, én nagyon változatosan eszem, kecskehústól, csirkén át, főleg otthon készített ételeket, rengeteg zöldséget, tejet stb.

Szerintem nem szabad ezeket a vitaminokat túlzásba vinni, nekem szinte húzza össze az ereket a fejemben :(

12 hkm

2014. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!