Vajon ez ételallergia?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éves babám kicsit kiütéses és nem tudok rájönni mi okozza. Szerdán jöttek elő a kiütések, hétfőn kezdtem el bevezetni neki az áfonyát. Evett még dinnyét is, de azt már korábban gond nélkül bevezettem. Szerdán az Auchanban evett sült krumplit, ez után jelentkeztek a kiütések. Reggelre mindig elmúlnak, de utána újra megjelennek. Már kezdek arra gyanítani hogy ez valami betegség, mert ma se áfonyát se dinnyét nem adtam neki. Az arcán mellkasán hátán vannak apró pöttyök. Mi a véleményetek?

2014. júl. 25. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az áfonya nem az apró magvasok közé tartozik? Mert azokat sak jOval később lehet bevezetni. A 16 hós fiam még nem kapott áfonyát.
2014. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én táblázatomban 1 éves kor szerepel, és 2 napig nem volt tünet az áfonyára. Most meddig várjak vele?
2014. júl. 25. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az új ételeket elhagytad es még mindig vannak pottyik,akkor nem lehet h melegkiutes?
2014. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!