Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos lesz a kislányom,...

7 hónapos lesz a kislányom, adhatok neki halat? Adott már valaki halat ennyi idösen a babájának?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Persze, csak lazacot! Pocsoja halakat nem!
2014. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

pocsoja?az milyen?

én nem adnék,megvárnám az egy évet.tengeri hal-pocsolya hal.ez jó...

2014. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kiszedted a szálkát és nem olajban sült akkor igen. Azoknál a népeknél ahol nemzeti étel a hal ott az elsők között vezetik be hozzátápláláskor.
2014. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csirke után egyből adtam neki, üveges kajában is, és én is főztem neki. Nagyon szereti a fiam.
2014. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pocsolya hal ponty, harcsa, snecik ès társai....kèpzeld.
2014. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KovA1963 ***** válasza:
Ha megfelelően tudod szálkátlaniítani, nyugodtan.
2014. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Védőnőnk mondta, hogy elvileg 1éves koráig nem adható, mer allergizálhat. Nagy vita mindig a bébiétel gyártók és a védőnők között a téma. Én minden új ételnél kikérem a védőnő véleményét, azért van.
2014. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Toga Aty válasza:

Az öreganyám is felnőtt pedig sose evett konzervet gyerekkorában.

Sőt még most se,megtanult főzni.És a gyerek nem eszi meg ami nem jó neki.A hal az egyik legegészségesebb hús étel.

2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!