Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom arcán...

2 hónapos kislányom arcán tűzfoltok vannak, szeretném ha olyanok írnának akiknek a babájának is volt/van, elmúlt-e!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

4 hónapos kislányom tarkóján még mindig vannak. Pár piros lencse nagyságú folt.

Azt mondják, elmúlik.

2009. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
el nem múlik, da sokat halványodik. ha melege lesz vagy izgul mindig fog látszani, hacsak nem kezelteted lézerrel. a doki azt mondja 16 éves kora körül érdemes csináltatni vele valamit, de addig úgyis rengeteget fejlődik a technika...szóval nyugi, nem lesz csúnya a kislányod.
2009. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia! 10 hónapos a babám, a homlokát a két szeme között volt egy jó diónyi tűzfolt. Most már csak akkor látszik, ha erőlködik, ha sír, amúgy nem.

Két ismerős baba is van, akiknek van, egyiknek a szemén (8hó), másiknak szintén a homlokán (2éves), mindkettőnek csak akkor látszik, ha sírnak, amúgy nem.

2009. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányomnak(8hó)a halántékjánál van.Hajas baba volt kezdetől fogva és elég szépen látszot neki.Most 8hósan megmár alig alig látszik:)
2009. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak a tarkóján, a szemhéján és a szája felett volt. Most egy éves, a tarkóját benőtte a haj, a szája felett egyáltalán nem látszik a szeménél alig, aki nem figyeli nagyon közelről az észre sem veszi.
2009. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom 7 hónapos, a tarkóján és a két szeme között van tűzfolt. Sokat halványodott születése óta, hátul a hosszú hajától nem is látszik, elől pedig csak akkor, ha sír, vagy ha erőlködik.

Én úgy hallottam, hogy egy éves kora körül halványodik teljesen, esetleg el is múlik.

2009. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a tarkóján van,már lassan 2éves és még mindig nem múlt el.
2009. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
fl éves, már alig látszik, elég vörös volt, de már szinte eltűnt.
2009. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lányomnak a homlokán és egy vmivel halványabb az orrán van. Sajnos ismerek olyan időseket, akinek még mindig látszik. Vkinek csak akkor ha erőlködik vagy ideges, van akinek állandóan. Igaz, csak közelről lehet észrevenni, de

remélem eltünik majd. 5 hónaposak vagyunk, és még mindig annyira látszik, mint amikor megszületett.

2009. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is van a fején pár folt meg a homlokán a két szemöldöke között. Olyan mint Gorbacsovnak.
2009. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!