Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel kell kezdeni a hozzátápl...

Mivel kell kezdeni a hozzátáplálást? Ha gyümölccsel, azt főzzem meg? Vagy sűríteni kell? mit jelent pontosan az, hogy "pépesíteni"?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

abszolut semmit nem tudok még.

pl úgy hallottam akörte könnyen emészthető.

milyen "állagban" adhatoman neki oda?

2014. júl. 28. 22:32
 2/11 A kérdező kommentje:

meg hány mg "tejalapú" étkezést kell biztosítani?

és az mit jelent?

2014. júl. 28. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
krumplival kezd!ha azt megeszi,mindent megfog.nálam krumplival kezdték,minden evő vagyok.sajnos a fiamat gyümölcsel kezdtem és nagyon válogat pedig még csak 1 éves
2014. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alma levével először 1-2kiskanállal majd naponta emelni az adagot kb 3-4napig. Ha semmi baja tőle akkor jön az őszibarack . Ha ezt is bírja akkor a 2t együtt is adhaod amennyi jól esik neki. Majd a krumpli a sütőtök,meggy,sárgarépa. Nem kell megőzni nem kell. Körtével óvatosan mert puffaszt illetve a barack széklet lazító! Pépesre botmixereled magyarul. Sűríteni sűrítheted sinlacal vagy sinemilel(mind a kettő tejmetes ,rizs és szentjánoskenyérmag alapú pép)De hozzátápláláskor nem kell szerintem.
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi

látom a linkeket, atyaég mennyit kell olvasnom erről is :( nem gondoltam, hogy ilyen szövevényes lesz

na, majd legközelebb nekikezdek

2014. júl. 28. 22:52
 9/11 A kérdező kommentje:
egyszerű tanácsokat igazán köszönöm, jöhetnek :)
2014. júl. 28. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ismételném, amit a 7 es írt , plusz: vannak egyéni különbségek, az enyém másfél éves korig nem ette meg a krumplit, semmivel, aztán elkezdte enni, most magában eszi és csak azon ellenne. A tejalapú: nem kőbevésett, gobdolj bele, mi van azzal, aki allergia miatt nem ehet, mégis felnő. A sinemil erre is jó! És gondolj bele, mit ettek, míg nem nőtt ki az összes foguk nagyanyáink, amikor nem volt botmixer és bébiétel! Szóval rohanni sem kell
2014. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!