Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha nem kaptam ma Szentkirályi...

Ha nem kaptam ma Szentkirályi ásványvizet a boltban, adhatok esetleg Nestle Aquarelt a babámnak? 10,5 hónapos.

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Forralj fel vizet.
2014. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1.-vel értek egyet, forralt csapvíz.
2014. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztosak vagytok benne, hogy a csapvíz jó/jobb minőségű?
2014. aug. 4. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyik gyerekem se halt meg bele es mi sem, ha iszunk belole.
2014. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem a csapvíz a lényeg hanem a forralás. Ha úgy gondold h azt szívesebben adod, akkor forrald át az Aquarelt.
2014. aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 1 éves koráig a baba vizet is forraltam hűtöttem, most mar "siman" kapja a babavizet ;-)
2014. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptak babavizet a gyerekeim, és a csapvizet sem forraltam. Mondjuk, simán el tudom képzelni, hogy van különbség a fővárosi és a vidéki víz minősége között.
2014. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem pontosan a kérdésedre válaszolva, de a babvizeket is cserélgetned kell, mert nem jó hosszan egyfélét adni a babának. Ahogy, ha ti is ásványvizet isztok, azt is cserélgetni kell az ásványi anyagok eltérő mennyisége miatt.

A babának jó pl. a Szentkirályin kívül: Jana babavíz (amiben teljesen ugyanaz van, mint a sima Janában, csak drágább, mert rajta van a baba); Szentkirályi baba, Vera babavíz, Budai (vagy Óbudai sose tudom) babavíz, az a narancssárga címkés, kisbaba van rajta. Ennyi jutott hirtelen eszembe.


Sajnos mi nem tudtunk forralt csapvizet adni a babánknak, mert a bór felszaporodott a vizünkben, és lajtos kocsival hordták a vizet, magunknak is forraltam azt is, így a babánk anno babvizet ivott.

2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!