Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok inni 4hónapos...

Mit adtok inni 4hónapos babátoknak? Szentkirályi gyümölcsleveket szoktatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Semmit, mivel anyatejes volt.

Tápszeres babának meg vizet adnék csak

2013. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Forralt vizet vagy babavizet. Később(5-6 hósan) már kapott gyümileveket,szentkirályisat is,vagy babateát. De még mindig elsősorban vizet kap.
2013. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8,5 hónapos, mindig csak vizet adtam neki, most sem hajlandó mást meginni. 4 hónaposnak én kizárólag vizet adnék.
2013. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg nyugodtan, de ha már elkezdted a hozzátáplálást és adsz neki bébiitalt, ami 4 hós kortól ajánlott, nem lesz semmi baja. Persze vízzel higíthatod neki és először csak egy keveset.
2013. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ne lesz baja a bébiitaltól, csak félő, hogy úgy hozzászokik az édesített innivalókhoz, hogy nem lesz hajlandó mást, vagyis a vizet meginni. Szerintem nem jó ilyen korán erre szoktatni őket. Nagyobb korukban úgyis elkerülhetetlenül találkoznak majd vele, és jobb ha amíg lehet a semleges ízű innivalót szokják meg. Az édeset később könnyű lesz megszokni. Ha a vitamin miatt gondolod, na az elhanyagolható ezekben az italokban. Mégha otthon frissen facsart gyümölcsléről beszélnénk akkor igen.
2013. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, ugyan már, én is tudom, cukor meg minden. Csak az a baj, hogy itt azt mondják az anyák, én csak vizet adok a gyerekemnek, a valóságban meg tömik őket ezekkel a bébiitalokkal. Hipermarketben dolgozok, látom milyen sűrűn fogy, alig tudjuk utánrendelni őket.
2013. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is csak vizet adok, de 6 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott. Én sem adok semmi mást, hírből sem tudja, hogy a csőrös pohárból más is jöhet :) Ráér még ezeket inni, egyenlőre abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy mi döntünk, mit juttatunk be a szervezetébe és ez nagy felelősség!
2013. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Anyatejet
2013. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyük félre az általánosítást! Én igenis csak vizet adok a gyerekemnek, nem mondom, hogy nem próbáltam meg 8 hónapos korában teával vagy gyümölcslével itatni, de nem kellett neki, így maradt csak a víz és nem is bánom!
2013. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kovezzetek meg, de az én kisfiam meg nem issza vizet. Még a teát is csak nagyon ritkán tudom beleszuszakolni, mert tapszeres, eés előfordul, hogy rosszabb az étvágya, a folyadék viszont nagyon kellene.
2013. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!