Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikortól adtatok kakaót a...

Ti mikortól adtatok kakaót a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13hós. Még szopizik, de úton a kistesó, szeretnèm minimalizálni amennyire lehet. Tejtermékeket eszik normálisan, konkrétan tejet még nem ivott, de evett már tejbegrízt ( bár csak 2kanállal, mert többet nem kért), palacsintát, szóval tejes dolgokat. Szeretném lassan megpróbàlni a tejet is.

2014. aug. 7. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 hónapos korától iszik reggel kakaót. Tejet nyugodtan adhatod simán is, nem kell belőle kakaót csinálni. 13 hónaposnak még nem adnék kakaót.
2014. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejet egy éves kora után kapott, de tejtermékeket 10 hósan már evett. Kakaót kb most nemrég ivott először, most 19 hónapos. Nem cukrozott instant kakaóból készítem, hanem én főzöm jó minőségű kakaóporból, és xillittel édesítem (egészségügyi okokból nálunk csak az van itthon, kislányom már megszokta, mert ezt használom az ő ételeihez is.)
2014. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amikor a tejet bevezettem 1 éves kor után nem sokkal, a tej nem kellett így kapott kakaót
2014. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 4 hósan adtam először kakaót Neki.
2014. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbáltam a tejet ( felesbe egyenlőre) és a kakaót is, de nagy sikere nem volt. Kb 30ml-t iszogatott meg, de a cicit ugyanúgy kérte...
2014. aug. 10. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
11hónaposan. Tápszerbe keverem a kakaóport. Minimum 2éves koráig nem tervezek bolti tejet adni neki.
2014. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!