Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 éves gyereknek honnan...

7 éves gyereknek honnan rendeljek főtt ételt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocsájtom, nem vagyok lusta főzni.

A oviba, mivel ételallergiás, nekem kell vinnem a reggelit, ebédet, uzsonnát. Mivel 4 gyermekünk van, és sokszor 2-3 napra szoktam főzni, nem jut mindig időm rá, hogy neki az oviba külön főzzek. Persze, amikor friss étel van az asztalon, azt viszem neki, de az ÁNTSZ csak úgy adta ki az engedélyt, hogy minden nap friss főtt ételt viszek. Ezért úgy döntöttük, a kimaradó napokra rendeljük neki. De itt elakadtam.

Honnan rendeljek neki, ahol finom, változatos, és nem horror áron van?

Vácon lakunk.


2014. aug. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kismaros, patak vendéglő. A munkahelyemre hozattunk onnan ebédet, finom volt.
2014. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Mivel ėtel allergiàs az oviban nem ehet rendelni nagyon nem ajànlot ugyanis hiba hirdetik hogy frisss...es ezel azal fözik... nem vagy ott nem latod hogy mit kapsz a penzedert....ajanlatodabb meg mindig habye fozol egyszeru gyors etelt... meg ha faradt id vagy... 30 perces etelt hamar ossze tudsz hozzni....!!
2014. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az oviba vitetném, hanem otthonra, és én vinném be neki. Hüvelyesekre allergiás, azt pedig látni. Ezért is gondoltam erre.
2014. aug. 11. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a vegafood.hu -ról szoktam rendelni, mert pontosan fel vannak tüntetve az összetevők, igaz húsos ételük nincs.
2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!