Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Holnap megyünk éterembe! Most...

Holnap megyünk éterembe! Most először visszük a lányunkat is! Mit rendeljek amit ő is ehetne?

Figyelt kérdés
8hónapos de amit én fözök itthon azt nem eszi meg! Bébiételt azt persze eszik már de ha azt viszek nem szolnak érte az éteremben?

2014. máj. 19. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Basszus ÉTTEREM!!! Először azt hittem,hogy csak véletlenül elírtad,de aztán másodjára is ezt olvasom...
2014. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Vendéglátós vagyok azon belül is szakács :) Nem fognak szólni az étteremben ha te magad viszed az üveges kaját sőt kérésedre örömmel fogják megmelegíteni. Azért sem szólnak ha esetleg otthon főzött ételt viszel neki dobozban,.Szóval csak nyugodtan tegyél be üvegeset mert biztosabb hogy azt megeszi a baba.Lehet hogy a szakács főztje nem ízlene neki. 28hkm :)
2014. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Érdeklődj előre, mert van olyan étterem, ahol van bébiétel! Ha mégsem, akkor szerintem vagy viszel neki, vagy kérhetsz esetleg natúr zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, virslit. Kb. ezek jutottak hirtelen eszembe.
2014. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Komolyan egy tetves t-betű kihagyásán kell fent akadni? Kösz hogy a kérdésre adtál választ!!!
2014. máj. 19. 20:59
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
bébiételt vihetsz meg is melegitik neked az éTTeremben. Neki nem kell még ott étkeznie.
2014. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Akkor a biztonság kedvéért be készítem neki a bébikaját! És ha ott nem lesz kapja amit viszek neki :) köszönöm szépen :)
2014. máj. 19. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben nincs babakaja és nem is nagyon tudsz ott olyat rendelni ami jó lenne egy 8 hónaposnak. Vigyél mindenképpen, kötelességük megmelegíteni kérésre.
2014. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy szolnak.meg mev is melegitik.nekem 3honapos a babam,kap tapit is az anyatej melle es mindig megmelegitik a vizet neki.sooot talcan hozzak ki a mi italainkkal egyutt.:-):-):-):-)
2014. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 19. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem krémlevest simán ehet, akár krumplipürét is.
2014. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!