Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 2és fél éves kisfiam nem...

Csöpség kérdése:

A 2és fél éves kisfiam nem akar enni semmit. A főtt ételt a kezdetektől elutasítja. Sír, öklendezik tőle. Amit eddig megevet már az sem kell neki. A doki azt mondta hogy hiszti de szerintem nem. Próbálkoztunk a béres cseppel, semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az, hoyg öklenedezik a normál kajától semmi képpen nem normális, minden képpen utána járnék.
2014. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andi80018 ***** válasza:
Igen, én kérnék egy sürgősségit gasztróra, vagy magánra, ha van rá pénzetek. Utána, ha nincs semmi ilyen típusú probléma, akkor pszichológus. Jár bölcsibe? Mer azért ott elég jól esznek.
2014. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már holnap megyünk a gyerekorvoshoz és elkezdünk utána járni. Bölcsibe még nem jár.
2014. ápr. 13. 18:33
 4/8 Andi80018 ***** válasza:
Igen, mindenképpen, de kérjél beutalót gasztróra, nem tudom, milyen a gyerekorvosotok, de ne hagyd magad.
2014. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm megegyszer a válaszaitokat.
2014. ápr. 13. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképp. Írd meg,hogy mi volt.
2014. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andi80018 ***** válasza:
Igen, én is kíváncsi vagyok,mer az én fiam is borzalmasan evett másfél éves kora után, egészen mostanáig kb. Tehát olyan fél évig.Nekünk se segített a béres csepp. Egyébként szerintem ez pszichés dolog lehet. Ha a gasztrón minden rendben, akkor jöhet a pszichológus. Ott is tudnak lehet tanácsolni valakit.
2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,h akkor mit eszik?
2014. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!