Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kell az eteleket...

Hogyan kell az eteleket bevezetni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 honapos, mar gondolkozom az etelek bevezetesen, de nem tudom mivel es hogyan kell kezdeni, illetve mit mikor egyen. Most meg csak szopizik. Ti hogyan kezdtetek? Kulon keszitetek neki? Mikor eszik etelt es mikor szopizik?

2014. aug. 24. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az almával kezdtem, de nem jött be neki, így az őszibarack volt az első. Lereszelheted, vagy turmixolhatod. A délelőtti szopizás előtt kínáld 2-3 kanállal, utána szopizzon, amennyit kér.Azért kell délelőtt, hogy ha gond van, pocifájás pl., akkor ne éjszaka legyen. Ha ízlik fokozatosan emeld a mennyiséget. Én 3-4 napig adtam egyfélét. Ha jól fogadja, utána adhatsz többet is. Mehet majd krumpli, répa, sütőtök (most csak bébiételben van), cékla. 4-5 étel után már nem fontos 1-2 kanalazni. Én általában magam készítem neki, de ha megyünk valahova, vagy nincs időm, jobb az üveges.
2014. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és egy idő után keverheted is az ételeket, de mindig csak egyféle újat adj, mert ha gond van tudni fogod, mi okozza! Sok sikert! Első voltam.
2014. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!