Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás 4 hónaposan?...

Hozzátáplálás 4 hónaposan? Mivel kezdtétek?

Figyelt kérdés

Védőnő szerint: 4hó:alma,barack, szilva, meggy,

5 hó:s.répa, burgonya, sütőtök, cékla

Kérdésem:

A szilva és meggy nem okoz több problémát mint, egy semleges burgonya vagy répa?

Nem szokik hozzá túlzottan az édes ízekhez, ha egy hónapig csak gyümölcsöt kap, majd utána zöldséget?

Nem lehet úgy, hogy mondjuk 4 hósan adok neki almát, krumpli, répát,sütőtököt, barackot? Majd mondjuk 5 hósan szilvát, meggyet?

Köszi


2014. szept. 1. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a szilvát és a meggyet nem adnám ekkora babának.4 hónaposan,alma,sárgarépa,burgonya,sütőtök.
2014. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ugye, én is nagyon furcsállom a dolgot.

Nem is fogok neki adni, marad a jól bevált alma, répa, krumpli, sütőtök majd barack. Anno ez bevált a lányomnál is.

A védőnő meg mondjon amit gondol, meghallgatom aztán kész. Nem kell neki mindenről tudni :)

2014. szept. 1. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most várom az elsőt,és kb.úy vagyok vele mint te.Meghallgatom a védőnőt majd,de nem fogom szentírásként venni.Anyukám már elmondta,hogy majd mivel kezdjem,szerencsére pont gyümölcs szezonra lesz fél év körüli a babám.A nővérem is anyum tanácsait követte,és minden rendben volt,én is így fogok tenni.
2014. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!