Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tehetnék ha csak pudingot...

Mit tehetnék ha csak pudingot eszik?

Figyelt kérdés
19 hós fiam a nap nagy részében csak pudingot hajlandó enni és hiába kínálom mással nem hajlandó még meg kóstolni se ha bele teszem a szájába ki köpi. Már össze is turmixoltam mindent ki próbáltam ami eszembe jutott mit tehetnék mivel próbálkozzak?

2014. szept. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha még azt se tudná mi az a puding.
2014. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki pudingot, előbb utóbb éhes lesz és meg fogja enni a rendes kaját is. Nyugi nem fog éhen halni, ha egy evés kimarad.
2014. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart ez? Én egyszerűen nem adnék neki. Te vagy a szülő. Drasztikus módszer, de muszáj lesz ravenned,.hogy mást is a egyen. Ha nem kap pudingot, éhes lesz, és ekkor jöhet valami más, ami szintén édes, de nem puding, pl banán, keksz, bármi, hogy elinduljatok vele. De hogy jutottattok idáig? Miért kapott pudingot először? Desszertnek? És hogy lett ebből az, hogy csak ezt eszi? Mert én nem igazán értem ezt egy ilyen kicsi gyereknél.
2014. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán honna jött, hogy pudingot eszik, max ünnepekkor kéne ilyet kapnia. Rá szoktattad. Egyszerűen ne adj neki többet.
2014. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki 6féle ételt, főleg ne pudingot!! Azt kínáld neki, amit eredetileg gondoltál, ha éhes lesz, megeszi! Hidd el az első fiamnak én is többfélét kínáltam, azóta is rossz evő. Ne ess bele ebbe a hibába! A kicsi fiamnál már én is okosabb leszek.
2014. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát le lehet szólni stb... De védőnő orvos már mindenhol próbáltam hogy mit kellene! Nem a pudingon kívül 6 ételt eszik meg!
2014. szept. 12. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem szólt le senki, kedves Kérdező! Segítséget kértél, mi írtunk egy véleményt. Édességet nem kéne rendes étel helyett adni, itt mindenki ezt írta. Aztán úgy csinálod, ahogy akarod!
2014. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolom a védőnő is hasonlót mondott-hogy ne adj neki ezt.arra figyelj,h igyon eleget-de csak vizet,mert a,ha cukros vackokat adsz,akkor megint nem éhezik meg.biztos kell idő,mig átáll,de kitartás.beső szervi baj nincs?

milyen egy napirendetek?mikor-mit eszik?

2014. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van valami a pudingban, amit kíván a szervezete. Vagy valami addiktív xar, amire fogékony, és valamelyik fajta minden kész élelmiszerben van. :)


Nézd meg az összetevőket.

2014. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!