Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszert lehet almapürébe...

Tápszert lehet almapürébe keverni?

Figyelt kérdés

4 hónapos, kezdetektől tápszeres, kb egy hete kezdtem kóstoltatni almával. Bármennyire is próbálok édeset adni, azért van némi savanykás íz benne. Tápszerrel lehet kissé sűríteni?


Illetve másik kérdésem, hogy krumplit mikor lehet bevezetni, mikortól kaphat főzelék jellegű (krumplival sűrített) ételt?


2014. szept. 15. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Belekeverheted. De az én babám semmit nem evett meg,ha belekevertem a tápszert.

Ha már az almát megeszi, főzhetsz hozzá neki krumplit is. Meg barackot, répát.

2014. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó hozzátáplálási táblázatom, ha gondolod szívesen elküldöm, privátba írd meg az e-mail címed. Nagyon sokat keresgéltem mire erre rátaláltam és nagyon jó. Lehet, hogy lefognak hurrogni, de mivel a glutént 4 hónaptól érdemes bevezetni, ezért én védőnői tanácsra raktam bele neki reszelt babakekszet. Imádja. Az alma után én barackot adtam és utána a krumplit. Főtt almát főtt krumplival pl.
2014. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!