Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor már csak reggel és este szopizott/kapott tápszert?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam. Tízóraira gyümölcsöt kap túróval, ebédre pedig főzeléket. Elkezdjem a 4 órási étkezését kiváltani, vagy várjak? Ha kezdjem, mit adjak neki? Éjszaka ébred enni, de csak néhány ml tejet iszik.
2014. ápr. 17. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos volt, mikor elég elutasító lett a cicivel szemben (rá pár napra meg is jött, nyilván emiatt volt, de ezt akkor nem tudtam), így én akkor váltottam ki nála a délutáni tejet uzsonnára (tejpép, joghurt, gyümölcs, ilyesmi). Azóta szerencsére ugyanúgy elfogadja a tejet, de már csak reggel ébredés után (akkor nem is eszik sokat, de mikor megyek reggelizni az én kajámból is kunyerál :) ), illetve lefekvés előtt még igényli. Nálunk ez így jött ki, de szerintem neki is jó így, nem rángatja a pólómat/nem mászik rám, mintha szopni szeretne, tehát szerintem ez részben az ő döntése is volt. :) (Most 11 hónapos)
2014. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos a babám, kb egy hónapja csak reggel és este kap tápszert. Még az is küzdelem. Nem akarja már elfogadni, valamikor mást kell helyette adnom annyira nem tetszik neki. Pedig még elég kicsi nem bántam volna ha eszi még :(
2014. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Kedves Utolsó! Az enyém sem issza a tápszert és a tejpépet sem eszi, igaz még kap egy kis anyatejet. Te mivel pótolod a tejterméket/tápszert?
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!