Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha az alma nagyon meghajtja...

Ha az alma nagyon meghajtja és fáj tőle a hasa, mire cseréljem, vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Barackra. Almát próbáld később vagy főzd meg, hátha.
2014. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alma az fog, a barack meg hajt... Ami fog meg az a banan pl.
2014. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az ő esetében bizony hajt, nem is kicsit. Görcsökkel kísérve. A barackot próbáltuk már, de kifejezetten nem nyerte el a tetszését, egy falat után fordította el a fejét, szerintem nem ízlett neki.


Adjak valami mást? Zöldséget? Répa, krumpli? Kóstoltatás elején vagyok még.

2014. szept. 15. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Sinlac vagy sinemil pépet próbálhatod, rizsből van, elvileg fog, enyémet hajtotta. Vagy köles pép port, dm-ben babylove hirse a neve, lehet gyümölccsel vagy anytejjel, tápszerrel.
2014. szept. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az én lányomat is meghajtotta rendesen.

sütőtököt próbáltad?

2014. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sütőtököt még nem. Van már szezonja?

(import áruban nem bízom, mert sokszor vegyszerekkel tartósítják, hogy bírja a szállítást, inkább ismerősöktől, családtól szerzem be a babának az alapanyagokat)

2014. szept. 16. 09:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha megsütöm/megfőzöm az almát, akkor is ilyen hatása lenne? Úgy látom, hogy az íze tetszik neki, csak elég kellemetlen az utóhatása.
2014. szept. 16. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Banán, gesztenye, sütőtök.
2014. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megpárolod az almát és úgy adod az jó ötlet. De nekem is az a tapasztalatom, h próbálkozni kell, van akit hajt, van akit ugyanaz fog...:/ ami számodra biztos zöldséget, gyümölcsöt be tudsz szerezni bátran apránként adjad a babádnak! A problémásabbakkal pedig térj vissza egy pár hét szünet után
2014. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!