Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alma és banán.3-4 hétig csak...

Alma és banán.3-4 hétig csak ezeket kapná. Nem lesz baja tőle a 6 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért csak ezeket kapná? Én a banánt még nem adnám.
2014. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod, hogy túl egysíkú? Nem lesz baja, hozzátáplálásnál még nem kell változatos étrend, a csak tej/tápszer után már az is nagy különbség, hogy bármilyen más ízt kapnak. Banánnal viszont óvatosan, mert nagyon megfoghatja a hasát. (alma is hasfogó)
2014. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most kezded a hozzátáplálást? És miért nem adnál mást? Ha nem most kezditek, akkor a banánt nyugodtan adhatod szerintem, de nem minden nap 3-4 hétig. Ha hajlamos rá, akkor nagyon szorulásos lesz tőle.
2014. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kislányomnak lassan 2 hónapja hasmenése van, ezért kapná csak ezeket. Még a sárgarépa jöhetne, de azt nem hajlandó megenni, az almát és a banánt fogadja csak el. A banánt túl korainak tartom, de az orvos ezt tanácsolta. Ha ezeket sem eszi, akkor pedig marad az anyatej.
2014. ápr. 9. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Az alma mellé próbáld keverni a répát, hogy több legyen az alma, így talán megeszi. De a sok banán helyett 6 hósan inkább a glutént vezesd be háztartási keksz formájában, azt porként keverd az almához. Fogja a hasát eléggé és még laktat is.
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az oka a hasmenésnek? És miért kell ezért 3-4 hétig almát, banánt enni? Krumpli is hasfogó, a babakekszek is. Szerintem is próbáld meg a kedvelt ízekhez keverni répát például.
2014. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Semmi mást nem ajánlottak most neki, előbb lábaljon ki ebből az átkozott hasmenésből.

Biogaiat és espumisant kap meg naponta 3x.

2014. ápr. 9. 21:22
 8/15 A kérdező kommentje:
Calici fertőzése van.
2014. ápr. 9. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
2 hónapja calici fertőzése van? Ez nekem elég furcsának tűnik. Biztos a diagnózisban a dokitok? Két hónapja hasmenése van? Nem mutatja kiszáradás jeleit?
2014. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja volt az első székletvizsgálata, ma kaptuk meg a 2.-t, ez is + calicire. Már 2x voltam vele kórházban 1-1 hétig kiszáradás miatt. Azt mondják, még egy ideig eltarthat, amíg teljesen kilábal belőle. Hullámokban jön, van, hogy tőbb napig nem híg a kakija, majd utána újra folyik az egész.
2014. ápr. 9. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!