Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Különböző "krémeket"mikor...

Különböző "krémeket"mikor adtál-és milyet a babának?

Figyelt kérdés
már elmúlt egy éves a kislányom.mit javasolnátok neki?tojáskrémet már készitettem.de pl tepertőkrém adható,vagy májkrémet hogy csináljam?
2014. szept. 17. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én így szoktam, csak nem mustárral, hanem kakukkfűvel fűszerezem.

2014. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon sokfélét készítek, és adok a lányomnak pl. lecsó-, padlizsán-, avokádó-, lencsekrém stb.
2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hű-ilyenekre nem is gondoltam,hogy lencsekrém-de ez is kenyérre megy?mikortól ehet ilyet?
2014. szept. 17. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, mi sima kenyérre kenünk ilyesmiket vagy lepénykenyérre. Van amelyik táblázat szerint 8, van amelyik szerint 12 hónapos kortól adható. De csinálunk sárgarépa-, sütőtök-, tökmag-, bab-, vöröslencsekrémet is, nagyon sokféle recept van, próbálkozunk többfélével.
2014. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,utána fogok járni
2014. szept. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!