Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mérhetnek ugyanazon a...

Hogy mérhetnek ugyanazon a napon 2 ennyire különböző nyaki redő méretet? 1,6 ill.2,7

Figyelt kérdés
Előző esetében nem aggódnék ez volt a SOTE 1-en. Viszont a kombinált tesztél már a nagyobbat mérték az istenhegyi géndiagnosztikán így 1:242 a kockázat. Ja és mindez 55crl és 19 bpd mellett. Nem tudom mi tévő legyek.
2014. szept. 15. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valamelyik biztos rossz.

Mondjuk én személy szerint az Istenhegyiben jobban bíznék. De egyszerű , el kell menni egy harmadik helyre.

2014. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amnio? Orvos mit mond?
2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2014. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen továbbmennék és további vizsgálatokat csináltatnék...jobb tutira menni...
2014. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az istenhegyin azt mondták, hogy mivel nem tartozok a magas kockázatúak közé nem mondhatja hogy mindenképp csináltassak chorion biopsziát. De persze mivel fizetősen én döntök ha kérek megcsinálja.

A gond csak annyi, hogy ez kiszűr néhány rendellenességet de nem mindet... Ráadásul akár szívbetegség jele is lehet. Szóval ha kizárják a felét még akkor is van min aggódni. :(

2014. szept. 15. 18:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyi...ha nem sorol a magas kockázatú közé, akkor mérlegelj! A chorion vizsgálat vetélési kockázattal is jár...sajnos pár hónapja a mi családunkban is történt egy ilyen tragédia a chorion miatt...ezt is vedd számításba.
2014. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek nem a down kockázat miatt aggódok hanem a "minden más" miatt ami okozhatja ezt. :(
2014. szept. 15. 19:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitévő legyek...
2014. szept. 15. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a choriont nem csináltatnám meg! Nincs másik teszt? A 4-es teszt esetleg?
2014. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én a Te helyedben elmennék egy harmadik helyre is....

Az Istenhegyin voltam, jó szakemberek dolgoznak, de ugye minden uh eredmény orvos és gép függő.


A choriont nem vállalnám be, de az amniot lehet, hogy kérném....ha a harmadik helyen is magas eredményt kaptok.


Nem mondom, hogy nyugodj meg és hogy ne izgulj, és nem azért mert érzéketlen vagyok, hanem mert voltam ilyen helyzetben és attól még idegesebb lettem amikor nyugtattak ...


Átgondolva, tudva, hogy mit akarsz! Így indulj neki!

Akár egy 4d-s uh rendelőbe is bejelentkezhetsz,jelezve, hogy nem baba mozizni akarsz,hanem erre az értékre vagy kíváncsi (de ne mond meg a mért eredményeket!!!!!)

2014. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!