Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

7,5 hós babám egy hete nem akarja inni a tápszert, tegnap már egy nyeletet se ivott, eldobja az üveget.

Már 4 hós korától hozzátáplálom, napi 2x eszik főzit, husit, gyümiket, tejpépet stb...ÉS 3x tejet. De már nem akar egyáltalán inni:(((

Mit tehetek? SEGÍTSETEK!!!!:(


2014. szept. 27. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáltad pohárból itatni?
2014. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta , a cumisuvegbol nem akart inni. Igy váltottam puha szilikon csőrös pohárra azóta abból iszik. 8 hós volt akkor. Mi is ezt csináltuk 1 hétig . Most 11 hós csak itató pohárból iszik. Mondjuk mar 4 hós kora óta tanulta abból az ívàst. Ezzel megoldódott a tapszer ivás gondja :)
2014. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj másik tápszert adni. Ha minden kötél szakad, próbáljátok ki az ízesítettet, van pl banános, ha jól emlékszem. És az is jó ötlet, hogy a cumisüveget, csőrösre cserélni. De kétségbeesni egyáltalán nem kell. Ha semmi nem válik be, még mindig kanalazhattok tejpépet, a tápszer hejett és ahogy bevezeted a tejtermékeket (joghurt, túró, sajt) azok is beleszámítanak a napi 500 ml tejalapúba. Ne aggódj, tuti meglesz az.
2014. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jesszus mit írtam! :) *helyett! :)
2014. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!