Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Banánt mikortól adhatok?

Banánt mikortól adhatok?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavarodtam, mert a hozzátáplálási táblázatok azt írják, hogy 8-10hónap, van ahol csak 1 éves kortól ajánlják a banánt. Ma viszont kíváncsiságból nézegettem a boltban a bébiételeket és ott már 4 hónapos kortól van alma+banánpüré.

A védőnőt hiába kérdezem, mert ő csak 6 hónaposan akarta elkezdeni a táplálást, én viszont elkezdtem 4 hónaposan, mert nincs elég tejem. Evett már almát, barackot, körtét, répát, krumplit.

Akkor most hogy van ez, mit adhatok még neki?



2014. okt. 15. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi fél évesen adtunk neki először, mi is négy hósan kezdtük a hozzátáplálást. De nagyon megfogta, így csak keveset adtunk neki, habár nagyon szereti. 8 hónapos kora óta már nem okoz gondot, így bátran eheti már. Mondjuk a fiam tápszeres volt, nem anyatejes.
2014. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondjak hogy 6 hós kortól ehet a baba banánt. Van aki azt mondja higy lehet azzal kezdeni a hozza táplálást mert azt szeretik nagyon a babák . ( utóbbit neten olvastam ) En 4es fel hósan adtam neki üveges baby kajából banán-cserenye, alma-banán alma banán babakeksz ( 6 hós kortól )

Nem volt semmi gond vele szerette nagyon. Azóta is kap. 11 honapos.

2014. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyermekorvos engedelyevel 4 honapos kortol kapott.
2014. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is korán adtunk, 5-6 hós között valamikor, nagyon szerette.
2014. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálom pár falattal én is. :)
2014. okt. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!