Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lereszelt gyümölcsöt lehet...

Lereszelt gyümölcsöt lehet szerintetek tárolni?

Figyelt kérdés
Ott tartunk a hozzátáplálásban hogy a tízórait kiváltottuk. Hétvégén utaznunk kell, és út közben lesz a tízórai. Itthon mindig frissen csinálom neki a zöldséget, gyümit, de ezt az út szélén nem szeretném. Ha itthon elkészítem, az eláll dobozban két-három órát, vagy inkább nem kéne? Üvegest azért nem szeretnék most, mert még nem evett sosem, és nem tudom megenné-e.

2014. okt. 16. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, eláll. Én sokszor vittem üvegben, hűtőtáskában előre elkészített gyümölcsöt vagy főzeléket (a főzeléket melegen tartottam a hűtőtáskában) játszótérre, mert nem akartam, hogy a nagyobbik lányom ne mehessen ki, csak mert a kicsinek evésideje lesz.
2014. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!