Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi milyen kekszeket, rágcsákat...

Mi milyen kekszeket, rágcsákat adtok tejfehérje allergiás gyereketeknek amiket boltban lehet adni?

Figyelt kérdés
Esetleg azokat adjátok neki amire az van írva hogy tejet vagy tejszármazékot tartalmazhat.
2014. okt. 20. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan nem allergiás, de én fosfovit kekszet adtam neki, ez tej- és tojásmentes, emellett sinlacból lehet sütni kekszeket.
2014. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kölesgolyót, kukót adok, meg rizstallért.

Első, írnál pár sinlacos receptet? Köszönöm!

2014. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 hónapos korában vezethettük be a tejet, addig Fosfovitot kapott, valamint a DM-ben jópofa tejmentes rágcsák vannak pl. almaszirom, rizstallér. Nézz körül a DM-ben. Ja, én sütöttem is a fiamnak növényi tejjel.
2014. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!