Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos tápszeres babám nem...

7 hónapos tápszeres babám nem akar szilárd ételt enni?

Figyelt kérdés
volt amikor elfogadta a gyümölcsöket a zöldséget meg csak közbe-közbe ha almával kevertem. De most 2 napja csak tápszert hajlandó elfogadni, mit tegyek??? :(
2014. okt. 21. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos a kislányom, 4 hónapos kora óta próbáljuk a hozzátáplálást de m3g mindig alig haladunk, almát, barackot, tejpépet eszi fogjuk rá rendesen de a többit nem igazán. Azt enné nagyon amit mi, akkor odajön és szépen nyitja a száját és szépen eszik velünk.

Azért írtam h nem vagy egyedül. Sztem majd idővel változni fog.

2014. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi h írtál! amúgy én is észrevettem h amit mi eszünk azt ő is enné, pl tegnap túróscsuszát ettünk és mind nyitogatta a száját s nyujtogatta a kezét, hagytam h belenyuljon s szájába vett egy keveset s megette, többet nem engedtem neki, mert ugye nem ehet még ilyent, de jó volt látni h ízlett neki. Az én lányom is ezeket ette amiket írtál, de most 2 napja ezeket sem :(
2014. okt. 21. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Elején én annyit agyaltam rajta de 1 hónapja már nem, mindig megkínálom eszik amennyit kedve van, utána kap tápszert. Sajnálom h nem eszik mert már olyan sokmindent ehetne, meg olyan rossz hallani h más már mindent eszik. Túrót majd most akarom bevezetni neki, hátha tetszeni fog neki vmi fincsi csümivel. Hát remélem 20 évesen nem tápszeren élni.

Csak ugye már husit ennie kéne a vas miatt, de azt sem akar, voltunk is miatta vérvetelen de nem kell neki pótlás szerencsére.

2014. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Nekem 8 hónapos a babám de nagyon változó az étvágya. Mi 5hósan kezdtük el a hozzátáplálást gyümikkel és főzikkel. Van amikor megeszik egy teljes üveg babakaját de van amikor napokig nem tudok beleimádkozni szinte semmit. Tápszert is alig. Ha olyan napja van a tpszerből is 40-50ml eszik. Kitartás :)
2014. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!!
2014. okt. 22. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!