Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapós tápszeres babám...

5,5 honapós tápszeres babám miért nem akar elfogadni semmi szilárdat? Létezik olyan hogy semmi nem ízlik neki?

Figyelt kérdés
Valaki hasonló cipőben?mit csináljak, azért most már jó lenne megkezdeni mert nincs valami nagy súlya.
2014. jún. 25. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk is nehezen indult,elsőnek a sütőtökpürét ette meg. Eleinte egy-két kanálnál többet nem evett semmiből,ha tovább kínáltam,akkor sírni kezdett és kiköpte ami a szájában volt. Szóval nem ment egy csapásra,szerintem először ha egy kanállal elfogad,megkóstol,az is jó,ne erőltesd.Aztán majd növekszik a mennyiség.
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a tápszer édes. Próbálj valami nem cukrosa adni neki.
2014. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

A mi tápszerünk nem édes...

Próbálgatni kell, eddig mit adtál neki? Lehet almát, barackot, meggyet, sütőtököt, céklát, répát... Van baba aki az édeset szereti, de sok pl. a savanyút, az én fiam megveszik a meggyért :) De a zöldségeket egyáltalán nem eszi egyelőre, csak banánnal keverve. Ha inkább az édeset eszi akkor párold vagy süsd meg az almát neki.

2014. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápszereket nem cukrozzák...a mienk sem édes,kóstoltam.A harmadik válaszoló viszont jókat ír.
2014. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. Mi is nehezen haladtunk, 5 heti kóstolgatás eljutottunk oda, hogy ma már megeszik egyszerre egy fél üveg bébiételt. Türelem, szoknia kell az új ízeket. Én is nagyon ki voltam borulva, mert üvöltött mindentől, mindig hagytam 2-3 nap szünetet, és újra próbálkoztam.
2014. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!