Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha már a tízórait kiváltottuk...

Ha már a tízórait kiváltottuk gyümölccsel, tejpéppel, keksszel, mikor mivel, a főzelékeket mikor vezessem be? A déli evése 1-2 óra között van. Akkor adjam neki szopi előtt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 11:32
 1/2 piroska és a farkas ***** válasza:
Hát nálunk délelőtt egyáltalán nem eszik a kislányom, ugyhogy én az uzsonnát váltottam ki neki először, de azt ugy, h az ebédje előtt kostoltattam, h kiderüljön még lefekvésig, ha fáj tőle a pocija, és mikor láttam, h minden oké, már mertem délután is adni-így váltottuk ki az uzsonnát, utána elkezdtem szntén az ebéd előtt _ de ezt ugy értem, h közvetlenül előtte, tehát 2 kanál krumli be, aztán mellre tettem - és így növeltem az adagot, végülis a két étkezést kb 1-1 hét alatt tudtam kiváltani, de ehhez hozzátartozik, hogy pl a krumplit-répát sokszor anyatejjel kevertem, és a mai napig / 7 Honapos/ előfordul, h van annyi lefejt tejem, hogy ebédre is azt adok neki. Szoval most így a kisregény után :) én azt javaslom, h igen, a " déli" szopi előtt add.
2014. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piroska és a farkas ***** válasza:
Még 2 dolog eszembe jutott, kérlek ne vedd tolakodásnak vagy beleszolásnak, de ha reggel jol lakik a babád, akkor szerintem érdemes lenne a tizorainál legtöbbször gyümölcsöt adni. a tejpép elég laktato, annak inkább majd az ebdnek kéne lennie.( mármint laktatonak, nem tejpépnek...) Szerintem. De Te tudod, h a babád mennyire éhes, meg hogy gyarapodik, stb. A másik, hogy nekem ebédnél bevált, h előtte, közben és utána is kap vizet, nem annyit, h az eltelítse, csak éppen ugye a gyümöcs lédús, az anyatej szintén folyékony, egy összetört krumpli vagy sütőtök viszont nem, és meglehet, h esetleg azt hiszed majd, h na, nem kell neki a krumpli, de lehet, h csak igényel mellé folyadékot.
2014. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!