Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 év körüli babádnak kb....

1 év körüli babádnak kb. mekkora szelet kenyér elég csak úgy simán vacsira, mondjuk párizsival? Ha virslit eszik, abból mennyi elegendő egy teljes étkezésre?

Figyelt kérdés
baba, kisgyerek, étkezés, etetés

2014. okt. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom nem ez a kérdés, de 1 évesnek még nagyon nem adnék párizsit.

Igazából virslit sem.

A párizsi (a drágább is) a felvágottak alja, tele van hulladékkal, ízfokozókkal és sóval. A virsli szintúgy.


Ha már felvágott, akkor vegyél olyan sonkát, amin látszódnak a hús rostjai.

2014. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm, a párizsit igazából példának írtam, hogy lássátok, nem csak kenyérről van szó, hanem szendvicsről
2014. okt. 30. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. fél tenyérnyit adtam neki, apró falatkákra vágva.
2014. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: és ez elég neki egy étkezésre? én olyan kevésnek érzem :) nekem még 3 szelet sem elég
2014. okt. 30. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt szerintem te látod a legjobban.én egy "karéj"kenyeret simán adnék.az én kislányom megenne 2kiflit is,ha hagynám,sajttal,sonkával,paradicsommal.nekem milyen evő a babád?
2014. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezidőtájt majdnem egy egész szelet kenyér belsejét megette valamilyen feltéttel a lányom (jobbára sonkát, sajtot szerette, kevés zöldséget evett hozzá)
2014. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szerintem jó evő, szeret enni.

még nem mertem sajtot sem adni. Félek, hogy megfullad tőle. Ti hogyan adjátok a sajtot? trappistát? és a paradicsomot?


köszi, ha még írtok nekem

2014. okt. 30. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

vékony szelet sajtot a kiflire,paradicsomot pici kockákban.de nekem 15 hónapos a kislányom,és 1évesen még talán nem adtam,csak kicsivel utána.a gépsonkát picire tépem.

2014. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen trappistát,de múltkor bekapott egy pici füstöltet is.nagyon falánk.tegnap apa töpörtyűjét nyalakodta.nem fullad meg,de legyél ott azért.a kiflit karikázd fel.(az én kislányomnak egy évesen 1foga volt csak,de én nem paráztam,az inyével "rágta"
2014. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!