Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 honapos baba eddig jol...

10 honapos baba eddig jol evett, most nem akarja elfogadni, megenni az addig kedvelt etelt. Elforditja a fejet, hisztizik. Fozeleknel, kenyer evesnel is csukva tartja a szajat nehezen eszik par kanallal. Uj rutin kell? Mivel etessem?

Figyelt kérdés

#keveset #Nehezen eszik 10honapos #sir eves kozben
2014. okt. 25. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető h jön a foga vagy majd fog neki kibújni. Az én kislányom nagyon jó evő, de amikor beteg lesz vagy jön foga sokkal kevesebbet és rosszabbul eszik. Esetleg próbáld meg evés közben elterelni a figyelmét pl: mesélsz neki és úgy hátha nem arra figyel h enni kell.
2014. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is :) Pont 10 hósan kezdte és mindenre gondoltam, fogára, frontra, betegségre. A rossz az, majdnem 2,5 éves és még mindig nem múlt el, válogat, nyavalyog. Pedig mindent, de mindet megpróbáltam (itt is kértem segítséget többször is).

És 10 hós koráig szó szerint minden megevett, sose volt semmi bajunk.

2014. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!